У неділю, 2 червня, на пл. Ринок відбувся конкурс малюнку на асфальті приурочений до Міжнародного дня захисту дітей «Хай завжди буде сонце!». Традиційно таке творче змагання проходить у нашому місті вже 43-й рік поспіль. У цьому році конкурс присвячено 200-ій річниці від дня народження великого сина українського народу Тараса Шевченка.

У конкурсі взяли участь понад 240 дітлахів також приїхала команда дітей з Рави – Руської та Бібрки. Найменшому із учасників, Данилу виповнилося лише рочок!

Юні художники малювали малюнки за мотивами творів Шевченка, використовуючи кольорові крейди та фарби. Приємно було спостерігати на те, що малювала не тільки дітвора, але й їхні батьки.

Всі роботи учасників конкурсу були яскравими та несподіваними. Діти черговий раз показали, що вони мають надзвичайну фантазію та уяву .

Переможцям конкурсу міський голова Тарас Копиляк разом з головою журі, заслуженим художником Євгеном Безніско вручили набори для малювання , грамоти та медалі з портретом Тараса Шевченка.

Не залишилися поза увагою решта дітлахів, які взяли участь у заході. Для них міський голова Тарас Копиляк влаштував солодке свято. Всіх без винятку пригостили морозивом, шоколадками та соком.

DSC_0734

 

DSC_0739

DSC_0740

DSC_0743

DSC_0744

DSC_0745

DSC_0746

DSC_0747

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *