За цей пленер я навчилась швидко малювати,бачити форми.Навчилась поєднювати кольори більше здружилась з колегами,навчилась малювати місто.Вудчула себе художником,як Полок.
Розлуцька Вікторія
Я дізналая і навилася малювати у двох нових для мене техніках:лавізм і дріпінг,а також перший раз малювала олійними фарбами й закріпила вміння малювати пейзаж-Мені дуже сподобався пленер.
Мига Соломія
На пленері я навчилася підбирати кольори,правильно малювати природу.Найбільше сподобалося малювати олією,це дуже цікаво.Теж навчилася різних технік виконання художніх робіт.
Козак Марія
На пленері я навчилася малювати олією,навчилася малювати різними техніками,бачити форми та колір навколишнього середовища.Вивчила техніку лавізму і дріпінгу,цікаво працювала з кольорамаи,навчилася їх поєднювати.
Лисак Оксана
На пленері я навчилася бачити форми та кольори природи.Малювати різноманітні замальовки фарбами і графічно.Навчилась аналізувати натуру,ще краще засвоїла перспективу і її властивості в архітектурі
Терлецька Мар’яна
Я навилася малювати технікою лавізму та створювати нестандартні роботи,які мають різний характер.Я зрозуміла що малювання на повітрі не зможе замінити ніщо тому,що-це життя,жива природа світ,повсякденні речі-це прекрасно.
Велитяк Наталя
НА пленері я навчився бачити красу природи,відчувати гармонію кольорової гами.Завдяки пленеру навчився передавати емоції побаченого.Також більш правильно композиційно розміщувати малюнок.Швидше схоплювати побачене.В деякій мірі відчув себе художником.Навчився малювати різними техніками.
Левицький Павло
Я навчився бачити красу природи, передавати основні риси побаченого. Зрозумів, що в роботі не головне передати реалізм, а емоції і те як ти відчуваєш цю роботу.
Кокодиняк Ігор

DSC_0753

DSC_0754

DSC_0755

DSC_0756

DSC_0757

DSC_0758

DSC_0759

DSC_0760

DSC_0761

DSC_0762

DSC_0764

DSC_0765

DSC_0766

DSC_0767

DSC_0768

DSC_0769

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *