Міло Манара один з найпопулярніших сучасних італійських художників, класик сучасного мистецтва. Всесвітню славу Манар принесли чудові графічні новели, з великим смаком пронизані легкою еротичною складовою. Манара приваблює своєю невичерпною фантазією, тягою до зміни реальності, еротичним артистизмом, загальною легкістю, і невимушеністю творчості.

Цей альбом у творчості Міло Манар стоїть трохи осібно: він зовсім невеликий за обсягом, не містить будь-якого тексту і на відміну від багатьох інших робіт художника не відрізняється особливою ретельністю промальовування: головним для Манар було виразити певну ідею.

У невеликому обсязі Манара спробував образно змалювати не багато, не мало, а … всю історію людства.Цей альбом можна розглядати як одну велику картину, що складається з різних людських типажів на різних витках історії – від первісних часів до кінця XX століття. Не дарма альбом названий “Болеро” – як і танець, за своєю виразністю нагадує пантоміму. З філософії Манар історія подібна до нескінченного танцю: століття змінюють століття, змінюються костюми, розвиваються технології, але незмінними залишаються дві пристрасті, які рухають людиною: це секс і насильство, решта – лише декорації.

 

 

 

 

2 thoughts on “Вся історія людства в малюнках Міло Манара

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *